sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Z wizytą w przystani Św. Mikołaja w Pięknej Górze

Z wizytą w przystani Św. Mikołaja w Pięknej Górze
[Best_Wordpress_Gallery id=”78″ gal_title=”wizyta u Mikolaja”]

Dzieci z klas 0 – III w dniu 27 listopada 2019r. odwiedziły Przystań Św. Mikołaja w Pięknej Górze. Szalone Elfy przygotowały dla nich wiele atrakcji i niespodzianek.

Na Treningowym Torze Reniferów poczuły się jak jeden z kopytkowych przyjaciół Mikołaja, który ćwiczy nogi przed Wigilią. Podczas spotkania z Panią Mikołajową w Świątecznej Fabryce Słodkości poznały przepis na najpyszniejsze świąteczne smakołyki. W Warsztacie Elfa Pracusia zamieniły lizaki w świąteczną postać renifera. Wytrenowały oko przed szukaniem pierwszej gwiazdki w gwiezdnym igloo. Wzięły udział w emocjonującej historii przedstawionej na scenie Elfiego Teatru. Najwięcej emocji wzbudziła wśród dzieci wizyta w Komnacie Świętego Mikołaja, gdzie spotkały brodatego gospodarza we własnej osobie i przeszły test grzeczności. Na zakończenie odwiedziły Szopkę Bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami.

Odkrywając tajemnice, które kryją zakątki mazurskiej Przystani Świętego Mikołaja daliśmy się zaskoczyć świąteczną aurą, blaskiem migoczących światełek na każdym rogu i poczuliśmy magię świąt.Opiekunowie wycieczki: Agnieszka Żebrowska, Zofia Chorąży, Joanna Kiełczewska, Monika Lambrych, Anna Aptacy.