CHOINKA W NASZEJ SZKOLE

18 stycznia 2020 roku odbyła się choinka w naszej szkole, którą rozpoczęły klasy młodsze. Zabawę prowadził Pan Wodzirej wraz z pomocnikami – uczennicami klas starszych : Amelką kl. VII, Gabrysią i Mają kl. VI.

Samorząd Uczniowski przygotował dla młodszych koleżanek i kolegów niespodziankę – maskotki z balonów. Przygotowaniami zajęły się uczniowie kl. VIII: Ola, Radek, Hubert, Rafał, Konrad, Kuba i Dawid. Było również stoisko z malowaniem twarzy, które prowadzili rodzice wraz z uczennicami z kl. VII: Gabrysią, Olą i Kornelią.

Odwiedził nas również niezwykły gość – św.  Mikołaj, który grzecznym dzieciom wręczył upominki.

O godzinie 18 rozpoczęła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas starszych, która trwała do godziny 21.

W czasie choinki prowadzona była akcja charytatywna ( zbiórka pieniędzy) dla chorej  Marcelinki na operację, by dziewczynka mogła chodzić.

Nad bezpieczeństwem czuwali nauczyciele a rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Aperture: 3.5Camera: DSC-HX60Iso: 200Orientation: 1
« 1 z 59 »