Nocka w szkole

W ferie 20 lutego uczniowie klas V – VIII spotkali się na nocce w szkole. Zabawę rozpoczęliśmy o godzinie 19 i trwała do godziny 7. Najwytrwalsi grasowali całą noc.
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw integracyjnych na sali gimnastycznej. Około godziny 20 przybyli pierwsi goście –
9 osobowa grupa z pokazem street workout. Następnie przyjechali do nas animatorzy Mówiącego Kija i wspólnie bawiliśmy się na dworze pokonując różne przeszkody np. przejście po linie, zabawa w bagno czy bitwa na łuki. Po zabawach zgłodnieliśmy, więc zapłonęło ognisko i zjedliśmy kiełbaski. O godzinie 24 zaczęły po naszej szkole grasować duchy, które odbierały nam życia, ale współpracując z nimi mogliśmy rozwiązać pewne zagadki i zdobyć klucz, by uwolnić się z zamku duchów. Wspólnie budowaliśmy budowle, rozmawialiśmy i ….spaliśmy?

opiekunowie: U. Ziemak, M. Lambrych, K. Maciejewska, S. Larkiewicz