spantonie@interia.pl

Razem na Święta

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radosnego oczekiwania, zacieśniania więzi z bliskimi i chęci niesienia pomocy innym ludziom. Dlatego też uczniowie naszej szkoły z wielkim zapałem i chęcią sprawienia radości innym przyłączyli się do akcji MEN ” Razem na Święta”. W domach zapanował świąteczny nastrój. Dzieci z radością tworzyły karty świąteczne i drobne upominki: aniołki z masy solnej, świetlne kule, lampiony, które przekażą najbliższym sąsiadom, seniorom i osobom samotnym. Mamy nadzieję, że będzie to miła niespodzianka, która ucieszy obdarowanych i sprawi, że święta staną się jeszcze piękniejsze i radośniejsze.

Karty z życzeniami zostaną przesłane przez Samorząd Uczniowski    drogą mailową do wybranych instytucji.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac…

Uczniowie klasy VIII Ania Nasiadka, Gabrysia Szczubełek, Paulina Tymosiak i Rafał Tymosiak w ramach akcji ” Razem na Święta” przygotowali paczki z kartkami świątecznymi i słodkimi upominkami. Wykonali w sumie 8 podarunków, w których przygotowanie włożyli wiele serca i przekazali je sąsiadom i osobom samotnym
Pozdrawiamy
Ania Nasiadka, Gabrysia Szczubełek, Paulina Tymosiak i Rafał Tymosiak