sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

HOOPLA W KLOCKI

Dnia 11.06.2021 przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej w Antoniach pojechały na wycieczkę do Kreatywnego Centrum Zabawy „ Hoopla w Klocki” w Ostrołęce.

Dla większości była to pierwsza podróż autokarem, pierwsza wspólna wycieczka, która dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń..

W tym niesamowitym miejscu, dzieci w pełni mogły wyzwolić swoją kreatywną wyobraźnię, logiczne myślenie oraz doskonalić swoje umiejętności budowania relacji w grupie.

W różnorodnych strefach Kreatywnego Centrum Zabaw każde dziecko znalazło coś dla siebie.

Kreatywną przygodę dzieci rozpoczęły od warsztatów,podczas których wykonały super klejące i ciągnące się slimy. Po warsztatach nasze pociechy ochoczo rzuciły się w wir zabawy.

Tysiące przeróżnych rodzajów i wielkości klocków umożliwiły dzieciom budowle zamków, domów , domeczków oraz konstrukcji o niewyobrażalnej wyobraźni. Przedszkolaki mogły również spróbować swoich sił uczestnicząc w grach i zabawach zręcznościowych.

Wizyta w „ Hoopla w Klocki” łączyła w sobie zabawę i edukację. Stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii.