sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej, to święto całej oświaty, nauczycieli i pracowników szkoły. Dzień, w którym każdy uczeń może w szczególnie uroczysty sposób podziękować pedagogom i pracownikom obsługi za nauczanie i wychowanie, dobro, życzliwość i poświęcenie.
W naszej szkole apel z okazji tego święta odbył się 13 października. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia dyrektora szkoły Pani Agnieszki Żebrowskiej, która wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora,jak również przekazała informację o nauczycielach wytypowanych do nagrody Wójta oraz medalu KEN. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za trud włożony w nauczanie, wychowywanie dzieci i utrzymanie porządku szkoły.

Przedstawicielka samorządu uczniowskiego Maja Gwara zaprosiła wszystkich do wysłuchania KONCERTU ŻYCZEŃ. Doceniając wysiłek nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, do każdego skierowała słowa uznania i życzenia. Serdeczne podziękowania, przeplatane były piosenkami w wykonaniu zespołów klasowych. Nieodzownym elementem apelu była również wystawa portretów nauczycieli/wychowawców wykonanych przez ich wychowanków. Sztuka przekazana w ten sposób spotkała się z wielkim i żywym zainteresowaniem wywołując uśmiech oraz efekt WOW. Na koniec wszyscy nauczyciele i pracownicy wspólnie zaśpiewali piosenkę dla uczniów. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autorski scenariusz uroczystości oraz dekorację przygotowali opiekunowie samorządu: Pani Renata Dobrowolska i Pani Aneta Kuśmierczyk.