DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 Listopada 2021r. w Szkole Podstawowej im Janusza Korczaka w Antoniach uczniowie klas I-III i oddziałów przedszkolnych obchodziły Święto Pluszowego Misia.

Wszystkie dzieci zaproszone zostały na salę gimnastyczną, gdzie obejrzały film przedstawiający historię powstania „ Dnia Pluszowego Misia”. Po filmie każde dziecko miało możliwość wypowiedzenia się na temat swojej przytulanki, jak również zostały przytoczone fakty i mity na temat niedźwiadków żyjących na naszej planecie.