sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet w naszej szkole

„Być kobietą…” czyli o obchodach Dnia Kobiet w naszej szkole. W tym dniu chłopcy z klas I-III zaprosili swoje koleżanki do pizzeri „Rica” w Ostrołęce. Wręczyli dziewczynkom różyczki i zaśpiewali „Sto lat”. Panie również otrzymały życzenia i kwiaty. Było bardzo miło i sympatycznie. Dziękujemy mamom za zorganizowanie niespodzianki i wkład pracy, mimo, że to przecież też było ich święto.

Tego dnia również wybraliśmy się na pocztę. Uczniowie poznali zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedzieli się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Poznali drogę listu, paczki i innych przesyłek. Dzieci dowiedziały się, jak przebiega ich sortowanie, stemplowanie oraz gdzie umieszczane są przesyłki.

Wycieczka okazała się pouczająca i bardzo interesująca, a uczniowie wracali do szkoły pełni miłych wrażeń.

Opiekunowie: p. Agnieszka Żebrowska, p. Anna Aptacy, p. Zofia Chorąży, p. Joanna Kiełczewska.