sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

     1 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Gminy Olszewo-Borki Krzysztof Grala, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Olszewo-Borki Remigiusz Pędzich, Sekretarz Gminy Olszewo-Borki Mariusz Prusaczyk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Renata Pędzich.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu głos zabrała Dyrektor Szkoły, Pani Agnieszka Żebrowska. W swoim przemówieniu podkreśliła, iż szkoła to nie tylko miejsce przekazywania wiedzy, umiejętności i nauki, ale również miejsce zdobywania wielu cennych doświadczeń, gdzie wszyscy uczymy się współpracować, rozwiązywać problemy, wspierać się nawzajem i szanować. Pani Dyrektor w sposób szczególny powitała Pierwszoklasistów i Ósmoklasistów, a wszystkim Uczniom życzyła dużej motywacji do pracy, sprostaniu wielu obowiązkom ale także radości z dnia codziennego. Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły życzyła spokoju, cierpliwości oraz wielu powodów do zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy życzyli wszystkim, aby rok szkolny 2022/2023 obfitował w radosne chwile, sukcesy i zadowolenie.

Na zakończenie, przed spotkaniem z wychowawcami w klasach, Pani Dyrektor zaprosiła do tradycyjnych wspólnych zdjęć uczniów poszczególnych klas i ich rodziców z wychowawcami.