Przegląd pieśni w Baranowie

W dniu 27 październik 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie odbył się XIV Regionalny Przegląd Pieni Patriotycznej i Wojskowej. Naszą szkołę reprezentowali : Piotr Kord, Kornelia Stachelek i Zespół „Słoneczka” w składzie: Weronika Murzyn, Pola Piersa, Aurelia Skorupska. Iga Smolińska.
Rada artystyczna jury w składzie: Pani Hanna Wodeńko Pan Henryk Gadomski po wysłuchaniu i obejrzeniu 74 prezentacji konkursowych w grupach wiekowych: przedszkola , szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV-VIII, szkoły ponadpodstawowe, w dwóch kategoriach konkursowych: soliści , zespoły wokalno-instrumentalne postanowiła przyznać tytuł laureata i wyróżnienia:
w kategorii zespoły wokalno- instrumentalne Tytuł I Laureata otrzymał  Zespół ,,Słoneczka” z Antoń – przygotowany przez p. Monikę Wołosz.
W kategorii soliści Tytuł III Laureata otrzymała Kornelia Stachelek, którą przygotowała p. Joanna Kiełczewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.