sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Uczniowie naszej szkoły na przełomie października i listopada wzięli udział w projekcie pt. „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”. Zajęcia przeprowadzone zostały przez pedagoga specjalnego panią Ewelinę Brzozowską w klasach I-VIII. Podczas realizacji projektu uczniowie mieli okazję porozmawiać o swoich mocnych stronach, lepiej poznać siebie oraz wzmocnić własny pozytywny wizerunek. Stworzyliśmy ,,Skrzydła Mocy” z własnoręcznie wykonanych piór, na których uczniowie zapisali hasła motywujące do działania.  Powstało również ,,Szkolne Drzewo Talentów” z  papierowych dłoni ukazujące mocne strony i talenty naszych uczniów. To był wyjątkowy i bardzo ważny czas dla całej społeczności szkolnej. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie ukryta moc!