sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Uczniowie naszej szkoły w Biegu Tropem Wilczym w Ostrołęce

Uczniowie naszej szkoły w Biegu Tropem Wilczym w Ostrołęce

Troje uczniów z naszej szkoły, zawodników UKS Clan Ostrołęka uczestniczyło w XI edycji Biegu Tropem Wilczym zorganizowanym w Ostrołęce 5 marca 2023, aby uczcić pamięć żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Organizatorem Biegu w Ostrołęce było Muzeum Żołnierzy Wyklętych.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych Janusz Kotowski. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach: 1963 m – to jednocześnie data nawiązująca do śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka „Lalka”, oraz na 5000 m.

Nasi uczniowie wzięli udział w licznie obsadzonym biegu na dystansie 1963 m, w którym wzięło udział około 370 osób. Uzyskali bardzo dobre czasy i wysokie lokaty:
23 miejsce w kategorii Open Maciej Rolka 19 miejsce w kategorii Mężczyzn 00:08:28
72 miejsce Open Magdalena Zalewska 18 miejsce w kategorii Kobiet 00:10:11
73 miejsce Open Małgorzata Rolka 19 miejsce w kategorii Kobiet 00:10:11
Szczegóły na stronie UKS Clan http://uks-clan.cba.pl/
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, również naszym wspaniałym kibicom, rodzicom, którzy wspierali
nas podczas biegu.