sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Święto Niepodległości w naszej szkole.

Święto Niepodległości w naszej szkole.

Zgodnie z tradycją ostatnich lat równo o godzinie 11.11 wspólnym odśpiewaniem hymnu „ Jeszcze Polska nie zginęła” , w obecności pocztu sztandarowego rozpoczęliśmy uroczystość z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Pani Renata Dobrowolska wprowadziła uczniów w historię tego wydarzenia a uczniowie klas IV, V i VI przedstawili inscenizację z teatrem cieni opowiadającą historię walk Polaków o odzyskanie niepodległości.
W podniosłym, pełnym patriotyzmu nastroju chór i soliści zaśpiewali pieśni z okresu I wojny światowej. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podkreśliła doniosłość tych wydarzeń dla naszego kraju i podziękowała za
przygotowanie uroczystości.