sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Spotkanie profilaktycze z przedstawicielem policji

Spotkanie profilaktycze z przedstawicielem policji

     5 kwietnia 2024 roku naszą szkołę odwiedziły panie z Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Olszewie- Borkach wraz z policjantem – asp. szt. Wojciechem Biedrzyckim – wykładowcą w Zakładzie Służby Prewencyjnej w Legionowie, który przeprowadził z uczniami klas V – VII  spotkanie profilaktyczne. Tematem spotkania były zagrożenia, z jakimi można się zetknąć  podczas korzystania z Internetu. Policjant przedstawił uczniom charakterystykę czynów przestępczych popełnianych w sieci oraz przybliżył im zasady odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

Mamy nadzieję, że przekazane informacje wpłyną na stan bezpieczeństwa naszych uczniów i ich najbliższych.