sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW.

W dniu 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Z wielką dumą, ale i smutkiem pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę i po raz ostatni wystąpili przed społecznością naszej szkoły. Był to dzień podsumowań naszych sukcesów – uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa i nagrody za osiągnięcia uzyskane w kończącym się roku szkolnym. W pięknych słowach pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując wszystkim za trud, pomoc i miłe chwile razem spędzone. Ciepłe słowa skierowali również do młodszych koleżanek i kolegów, nie obyło się bez łez i sympatycznych gestów. Pięknym akcentem uroczystości był polonez i wzruszająca piosenka w wykonaniu ósmoklasistów. Wszyscy życzyli sobie wzajemnie sukcesów i szczęścia a przede wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Powodzenia Ósmoklasiści !