sp.antonie@olszewo-borki.pl

+48 (29) 764 88 140

Wróżby andrzejkowe

Wróżby andrzejkowe
[Best_Wordpress_Gallery id=”79″ gal_title=”wrozby”]

Według dawnych wierzeń andrzejkowe wróżby miały magiczną moc, uchylały wrota do nieznanej przyszłości. 

Dnia 28 XI sala gimastyczna w naszej szkole od samego rana zamieniła się w „gabinet wróżb”. W rolę wróżbitek wcielili się uczniowie klas IV – VIII. Całe to zamieszanie spowodowane było tradycją „andrzejek”. Wróżyły sobie wszystkie chętne osoby, które chciały poznać przyszłość. Można było także wziąć udział w loterii fantowej oraz wspomóc schronisko dla zwierząt zakupując ciasta i przysmaki.

Kolejną atrakcją była dyskoteka andrzejkowa. Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Zarówno uczniowie naszej szkoły jak i zaproszeni goście. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. 

Życzymy, aby wszystkim uczniom spełniły  się andrzejkowe wróżby!

opiekunowie: p. Urszula Ziemak, p. Katarzyna Maciejewska, p. Danuta Chorąży, p. Agnieszka Żebrowska