Bal karnawałowy

W dniu 28.01.2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, dzięki balonom,  kolorowym serpentynom i pulsującemu światłu.  Dzieci wystąpiły w ciekawych, barwnych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Uczniowie starszych klas zaprezentowali modne stroje.  Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki i DJ, który prowadził zabawy. Jak przystało na prawdziwy bal były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. W trakcie imprezy z radością i apetytem wszyscy skorzystali ze słodkiego  poczęstunku przygotowanego przez rodziców.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali udekorowaną salę. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się  w przygotowanie pięknych balowych strojów, pysznego poczęstunku  i wspaniałej, wspólnej zabawy.