Dzień życzliwości

Dnia 31 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Poprzez to święto chcieliśmy zaznaczyć, jak ważne są dobro, wzajemna życzliwość i budowanie pozytywnych relacji między uczniami, nauczycielami oraz całym środowiskiem szkolnym.

Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości i Pozdrowień rozpoczęliśmy od samego rana. Uczniowie przyszli do szkoły ubrani w kolorze żółtym, który jest symbolem ciepła, przyjaźni i pozytywnych emocji. Na drzwiach wejściowych do każdej sali zostały przyczepione „zrywki” w formie małych karteczek z miłym słowem, które można było podarować wybranej osobie.  Pani pedagog Ewelina Brzozowska zorganizowała zajęcia warsztatowe dla uczniów klas I-VII oraz odwiedziła 6- latki. Uczniowie na pamiątkę mogli wykonać sobie zdjęcie w fotobudce.