Pasowanie na przedszkolaka i Dzień Pluszowego Misia

24 Listopada w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka połączone ze Świętem Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, aby wspólnie z nimi spędzić święto, zaśpiewać i zatańczyć.
Dla naszych nowoprzyjętych przedszkolaków z grup „Biedroneczki ” i „Pszczółki” najważniejszym wydarzeniem było „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i mtaneczne . Zabawa przebiegła w wesołej, przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, a pani dyrektor Agnieszka Żebrowska pasowała wielką kredką wszystkie nowoprzyjęte dzieci na Przedszkolaków. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz książeczki, które wręczyła pani Wójt gminy Olszewo – Borki Aneta Katarzyna Larent, a także upominki przygotowane przez rodziców. Uwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek.

Uroczystość przygotowały wychowawczynie grup
Przedszkolnych pani Marzena Parzych i Bogusława Michalak.